Čepenie


V prvom rade musíme povedať, že čepenie nerobíme pre zisk. Celý príjem je príjmom nášho občianskeho združenia Bavme sa folklórom. Na to aby sme Vám mohli poskytnúť kvalitný program, musíme pravidelne trénovať, pričom prenájom sály nás čosi stojí. O kroje sa takisto treba pravidelne starať, prať ich, škrobiť,  upravovať a prípadne prešívať ich, čistiť čižmy, atď. Aby sa neporušoval autorský zákon nahrali sme si vlastné hudobné podklady v štúdiovej kvalite, čo sa takisto prenáša do našich nákladov. Toto všetko je hradené z príjmu za čepenie a považujem za potrebné, aby si ľudia uvedomovali, koľko práce a peňazí sa za kvalitným programom skrýva.

Na rok 2020 je stanovená suma za čepenie na 250 EUR. Čo v cene dostanete?

  • cca polhodinový program zahŕňajúci tanečné vystúpenie a čepenie prevedené 3 -4 pármi.
  • čepenie pozostávajúce z: chorovodov so spevom dievčat a sviečkami, tradičné veršovanky, predaj party, začiatok redového
  • kompletný kroj pre nevestu a polokroj (prípadne kompletný kroj) pre ženícha

Našim cieľom je, aby sa nevesta a ženích cítili počas čepenia príjemne, aby celé vystúpenie prebiehalo nenútene a boli do neho zahrnutí aj hostia. Vaše prípadne individuálne požiadavky vieme zohľadniť.

V cene nie je zahrnutá doprava na svadbu. Tá je závislá od vzdialenosti od Košíc a požadovaného počtu párov. V rámci Košíc je to cca 10 eur.

Ak sa Vám naša ponuka zapáčila, prosím kontaktujte nás buď telefonicky, mailom (pristase@gmail.com ) alebo cez formulár na našej webovej stránke.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!